بیوگرافی بهاره افشاری + تصاویر

شنبه 28 مرداد 1396
1:16
golroz

بهاره افشاری

بهاره افشاری

نام ونام خانوادگی: بهاره افشاری

تاریخ تولد: چهارمین‌ روز از تابستان ‌سال‌ ۱۳۶۳

زمینه فعالیت: هنرپیشگی؛ طراحی لباس
تولد: ۴ تیر۱۳۶۳
شاهرود
ملیت: ایران
پیشه: هنرپیشگی؛ طراحی لباس

بیوگرافی بهاره افشاری

بیوگرافی بهاره افشاری

بهاره افشاری (زاده ۴ تیر ۱۳۶۳ در شاهرود) طراح لباس و بازیگر ایرانی است. افشاری دارای دیپلم بازیگری اســت و فارغ‌التحصیل رشته نقاشی می‌باشد.

افشاری‌ یک‌ برادر دارد. او دارای‌ دیپلم‌ بازیگری‌ است‌ و فارغ التحصیل‌ رشته‌ نقاشی‌ می‌باشد. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انــجـام می داد.

افشاری پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انــجـام می‌داد. بهاره افشاری پیش از آن کــه یک هنرپیشه و بازیگر باشد یک طراح لباس حرفه ای اســت طراحی کــه مزون داشته و بــا برگزاری شوهای لباس بسیاری از بازیگران را مشتری خود کرده بود بــه نحوی کــه در سال ۸۳ مجله چلچراغ در مصاحبه ای او را جوان ترین طراح لباس ایران معرفی می کند.

۴ ماه بعد افشاری بــه دنیای بازیگری پا میگذارد ولــی سعی می کــنــد محتاطانه عمل کــنــد و از پذیرش هــر نقشی خودداری می کــنــد زیــرا فعالیت هنری اش را سال‌ها پیش بــا یک سریال آغاز کرده کــه بــه دلیل تجربه ی بد در آن سریال دوست ندارد از آن در کارنامه هنری خود نام ببرد و حــتـی تصمیم گرفته بود تــا بــرای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود ولــی پــس از چند سال بــا تلاش کیانوش عیاری بــه جمع بازیگران سریال روزگار قریب کــه سرگذشت دکتر محمد قریب اســت پیوست. بهاره افشاری در سریال روزگار غریب در دو نقش بازی می‌کند و پــس از آن عیاری او را بــرای بازی در سریال او یک فرشته بود معرفی می کند.

افشاری در حال حاضر بــه همراه تنها برادرش یک شرکت طراحی دارند کــه مدیر بخش طراحی لباس را خودش بر عهده دارد.

حاشیه‌های خبری در خصوص بهاره افشاری:
در انتهای شهریور ۱۳۹۴ شایعه شــد کــه او بــا بنیامین بهادری ازدواج کرده است. کــه چندی پیش توسط ایشان تکذیب شد. بهاره افشاری کــه از سال بعد از اکران فیلم پایان نامه بــه مدت سه سال در سینما ممنوع‌الکار شده بود؛ در برنامه دید در شب در ایــن مورد گفت: «چطور من می توانم روبروی مردمی بایستم کــه مرا بهاره افشاری کرده اند. ابتدا بــه عــنــوان یک فیلم پلیسی اکشن ساده بــا او قرارداد بسته شده و بعد بــرای خروج از فیلم مجبور بوده هشتاد میلیون خسارت بدهد در حالی کــه چنین پولی را نداشته است.»بهاره افشاری گــفــت پلان هایی بوده کــه بیست بار اشتباه بازی کرده و در نهایت مجبور بــه تن دادن بــه بازی شده است.

افشاری همچنین اشاره کــرد کــه موافق سیاستهای دولت حسن روحانی اســت و در دوره محمود احمدی نژاد چند مرتبه بــه مراسم افطاری دعوت شده؛ امــا در آن شرکت نکرده است.

فیلم های سینمایی :

– معراجی‌ها (۱۳۹۲)
– سه درجه تب (۱۳۸۹)
– دردسر بزرگ (۱۳۸۹)
– پایان‌نامه (فیلم) (۱۳۸۹)
– ازدواج در وقت اضافه (۱۳۸۸)
– خیابان بیست و چهارم (۱۳۸۷)
– زندگی شیرین (۱۳۸۷)
– کلبه (فیلم) (۱۳۸۷)
– تسویه حساب (۱۳۸۶)
– صد سال بــه ایــن سال‌ها (۱۳۸۶)
– ناف (فیلم) (۱۳۸۱)

سریال ها :
– نیاز (۱۳۹۴)
– آخرین بازی (۱۳۹۳)
– معراجی‌ها (۱۳۹۳)
– دست بالای دست (۱۳۹۰)
– مرد نقره‌ای (۱۳۹۰)
– فاصله‌ها (۱۳۸۹)
– روزگار قریب (۱۳۸۶)
– او یک فرشته بود (۱۳۸۴)

عکس بهاره افشاری

عکس بهاره افشاری

همسر بهاره افشاری

(عکس زیر در فضای مجازی بــه عــنــوان همسر بهاره افشاری منتشر شده اســت کــه صحت ندارد)

همسر بهاره افشاری


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گل رز است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات